Саундбар Samsung HW-S801B
Відео 10Фото 15 |
Samsung HW-S801B |
|
Як вибрати саундбар?Саундбар ─ компроміс чи найкраще рішення для домашнього кінотеатру? Як правильно вибрати саундбар? Повний гайд.
Розшифровка маркування саундбарів SamsungВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " саундбарів Samsung
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung HW-S801B
Усі ціни 29 →Домашній кінотеатр Samsung HW-S801B | 17 719 грн. |
Домашний кинотеатр Samsung HW-S801B | 17 669 грн. |
Саундбар Samsung HW-S801B 3.1.2-Channel 330W (HW-S801B/RU) HW-S801B/RU | 19 999 грн. |
SAMSUNG HW-S801B 3.1.2-Channel 330W (HW-S801B/RU) | 19 999 грн. |
Samsung HW-S801B/RU White офіційна гарантія | 17 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →