Саундбар Samsung HW-Q930B
Відео 8Фото 20 |
Samsung HW-Q930B |
|
Як вибрати саундбар?Саундбар ─ компроміс чи найкраще рішення для домашнього кінотеатру? Як правильно вибрати саундбар? Повний гайд.
Розшифровка маркування саундбарів SamsungВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " саундбарів Samsung
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung HW-Q930B
Усі ціни 22 →Саундбар Samsung HW-Q930B/RU | 29 199 грн. |
Домашній кінотеатр Samsung HW-Q930B | 30 610 грн. |
Домашний кинотеатр Samsung HW-Q930B | 30 523 грн. |
Саундбар Samsung HW-Q930B 9.1.4-Channel 540W 8" Subwoofer (HW-Q930B/RU) HW | 25 999 грн. |
SAMSUNG HW-Q930B 9.1.4-Channel 540W 8" Subwoofer (HW-Q930B/RU) | 25 999 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →