Камера відеоспостереження Samsung SNP-L6233HP
Samsung SNP-L6233HP |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung SNP-L6233HP
IP-камера відеоспостереження Hanwha techwin SNP-L6233HP/AC | 61 204 грн. |
Камера відеоспостереження Samsung SNP-L6233HP/AC | 54 564 грн. |
УЦІНКА! IP - камера Hanwha SNP-L6233HP/AC, PTZ Dome , 2Mp, Full HD@30fps, | 50 322 грн. |
IP - камера Hanwha SNP-L6233HP/AC, PTZ Dome , 2Mp, Full HD@30fps, 23x zoom | 61 204 грн. |
IP - камера Hanwha SNP-L6233HP/AC, 2Mp, 100dB WDR, IP66 | 67 324 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →