Комутатор HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+195W
Фото 5 |
HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+195W 24 GE / 4 SFP+24 GE / 4 SFP+, PoE 195 Вт 24 GE / 4 SFP+, PoE 370 Вт 48 GE / 4 SFP+48 GE / 4 SFP+, PoE 370 Вт |
|
Підтримка універсальної системи управління Aruba Instant On solution.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+195W
Усі ціни 29 →HPE JL683B | 27 760 грн. |
Сетевой коммутатор Hp Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W | 26 791 грн. |
Мережевий комутатор Hp IOn 1930-24G-4SFP+/195W (JL683B) | 27 605 грн. |
Комутатор керований рівня 2 HP Aruba Instant On 1930 24G (JL683B) | 27 536 грн. |
Комутатор HPE Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch, | 26 551 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+195W
Ціни на HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+195W |
---|---|---|---|---|
HP Aruba Instant On 1930-24G-4SFP+ | від 13 740 грн. | 32 пропозиції | ||
HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+195W | від 23 484 грн. | 29 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1930-24G-PoE-4SFP+370W | від 22 520 грн. | 48 пропозицій | ||
HP Aruba Instant On 1930-48G-4SFP+ | від 27 337 грн. | 23 пропозиції | ||
HP Aruba Instant On 1930-48G-PoE-4SFP+370W | від 33 497 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →