Об'єктив Samyang 135mm f/2.0 ED UMC
Відео 1Фото 6 |
Samyang 135mm f/2.0 ED UMC |
|
Світлосильний об'єктив для повнокадрових дзеркалок і бездзеркалок, а також камер з матрицею формату APS-C. На прилавках фотомагазинів модель представлена у найрізноманітніших версіях під усі поширені системи. Спільно з камерами-фулфреймами об'єктив видає фокусну відстань 135 мм, з кропнутими фотоапаратами близько 200 мм. Максимальна світлосила у своїй становить f/2.0, отже можна розраховувати отримання ефектного розмиття заднього плану.
Єдине "але" - на різкість знадобиться виключно вручну, оскільки приводу автофокусування на борту моделі немає. Фокусується об'єктив з мінімальної дистанції від 80 см. Оптична схема Samyang 135mm f/2.0 ED UMC включає 11 елементів у 7 групах, у т.ч. асферичні лінзи та елементи зі скла ED. На передню оправу об'єктиву допускається чіпляти світлофільтри діаметром 77 мм. Розміри моделі в діаметрі становлять 82 мм, у довжину - від 122 до 148 мм залежно від байонетного кріплення. Важить світлосильний портретник близько 830
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Купити Samyang 135mm f/2.0 ED UMC
Усі ціни 21 →Об'єктив Samyang 135mm f/2.0 ED UMC | 22 185 грн. |
Samyang 135mm f/2.0 ED UMC Sony E | 22 490 грн. |
Об'єктив Samyang 135mm f/2.0 ED UMC (Pentax) | 27 224 грн. |
Samyang Canon 135 mm f/2.0 ED UMC | 26 500 грн. |
Samyang 135mm f/2.0 ED UMC (Pentax) | 26 560 грн. |
- Бленда в комплекті