Карта пам'яті SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 16 ГБ
Відео 1Фото 3 | Товар застарів 189 грн. Тип: microSDHC; Швидкість читання даних (МБ/с): 48; Швидкість запису даних (МБ/с): 10; |
SanDisk Ultra microSDHC 320x UHS-I 16Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I
Ціни на SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 32 ГБ | від 170 грн. | 47 пропозицій | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 64 ГБ | від 213 грн. | 70 пропозицій | ||
SanDisk Ultra microSD 320x UHS-I 128 ГБ | від 406 грн. | 77 пропозицій |