Карта пам'яті SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ (SDSQUA4-1T00-GN6MN)
Відео 2Фото 3 |
SanDisk Ultra A1 microSDXC Class 10 1024Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ
Карта пам'яті SanDisk 1TB microSDXC class 10 UHS-I Ultra (SDSQUAC-1T00-GN6 | 5 970 грн. |
SanDisk (SDSQUAC-1T00-GN6MA) 1 TB microSDXC UHS-I U1 V30 A2 Ultra SDSQUAC- | 5 899 грн. |
SanDisk Карта пам'яті SanDisk 1TB microSDXC class 10 UHS-I Ultra (SDSQUAC- | 5 970 грн. |
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra A1 microSD Class 10
Ціни на SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 32 ГБ | від 185 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 64 ГБ | від 251 грн. | 50 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 128 ГБ | від 472 грн. | 48 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 256 ГБ | від 840 грн. | 49 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 512 ГБ | від 1 670 грн. | 12 пропозицій | ||
SanDisk Ultra A1 microSD Class 10 1 ТБ | від 5 899 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →