Карта пам'яті SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 ГБ (SDSQUNR-256G-GN3MN)
SanDisk Ultra MicroSDXC UHS-I Class 10 256Gb 256 ГБ512 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 ГБ
Усі ціни 25 →Карта пам'яті SanDisk 256GB microSDXC class 10 UHS-I Ultra (SDSQUNR-256G-G | 1 016 грн. |
Карта памяти SanDisk Ultra microSDXC 256GB 100MB/s Class 10 UHS-I SDSQUNR- | 803 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 256GB microSDXC class 10 UHS-I Ultra (SDSQUNR-256G-G | 761 грн. |
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 ГБ (SDSQUNR-256G-GN3MN) SDSQUNR-2 | 945 грн. |
SanDisk 256 GB microSDHC UHS-I Ultra (SDSQUNR-256G-GN3MN) SDSQUNR-256G-GN3 | 849 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10
Ціни на SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 256 ГБ | від 757 грн. | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra MicroSD UHS-I Class 10 512 ГБ | від 1 641 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →