Карта пам'яті SanDisk Ultra 80MB/s SD UHS-I Class 10 128 ГБ
SanDisk Ultra 80MB/s SDXC UHS-I Class 10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra 80MB/s SD UHS-I Class 10 128 ГБ
Карта пам'яті SanDisk 128GB SDXC class 10 UHS-1 (SDSDUNR-128G-GN3IN) SDSDU | 595 грн. |
SanDisk Карта памяті 128GB SDXC class 10 UHS-1 (SDSDUNR-128G-GN3IN) SDSDUN | 629 грн. |
SanDisk Карта пам'яті SanDisk 128GB SDXC class 10 UHS-1 (SDSDUNR-128G-GN3I | 595 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →