Карта пам'яті SanDisk Ultra SDXC 64 ГБ
Відео 6 |
SanDisk Ultra SDXC 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra SDXC 64 ГБ
SanDisk microSDXC Ultra 64GB UHS-I A1 Class 10 + SD-adapter (SDSQUAB-064G- | 297 грн. |
Карта пам'яті SanDisk 64GB SDXC class 10 UHS-1 (SDSDUNR-064G-GN3IN) SDSDUN | 317 грн. |
SanDisk Карта пам'яті SanDisk 64GB SDXC class 10 UHS-1 (SDSDUNR-064G-GN3IN | 317 грн. |
Карта пам'яті SanDisk microSDXC Ultra 64GB Class 10 UHS-I A1 140 Мб/с (SDS | 387 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →