Тумба під умивальник Aquarius Teffi 80 70942397
Фото 4 |
Aquarius Teffi 80 70942397 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус із ЛДСП товщиною 16 мм, фасад із ЛМДФ товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Teffi 80 70942397
Тумба підлогова Aquarius Teffi 80 см 70942397 з раковиною Комо | 11 519 грн. |
Тумба Aquarius Teffi на ніжках з умивальником Комо 80 Білий (70942397) | 13 256 грн. |
Тумба підлогова Aquarius Teffi 80 см 70942397 з раковиною Комо | 11 400 грн. |
Тумба для підлоги на ніжках Aquarius Teffi 80 см біла з умивальником Комо | 13 256 грн. |
Модификації Aquarius Teffi 80 70942397
Ціни на Aquarius Teffi 80 70942397 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Teffi 60 70942678 | від 9 711 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Teffi 70 70942395 | від 10 460 грн. | 3 пропозиції | ||
Aquarius Teffi 80 70942397 | від 11 400 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →