Всесезонна шина Sava Adapto 175/70 R13 82T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Sava Adapto 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Adapto 175/70 R13 82T
Усі ціни 21 →Шина Sava Adapto 175/70 R13 82T | 1 816 грн. |
Sava Adapto 175/70 R13 82T | 1 852 грн. |
Sava Adapto (175/70R13 82T) | 1 832 грн. |
Всесезонные шины Sava Adapto M+S 175/70 R13 82T 266772 | 1 897 грн. |
Всесезонна шина SAVA Adapto 175/70R13 82T | 1 765 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →