Вудилище Savage Gear SG4 Ultra Light Game 198-8 (72190)
Фото 6 |
Savage Gear SG4 Ultra Light Game 198-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Savage Gear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Savage Gear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Savage Gear SG4 Ultra Light Game 198-8
Усі ціни 6 →Спиннинг Savage Gear SG4 Ultra Light Game 6’6"/1.98m 2-8g (72190) | 4 050 грн. |
Вудилище Savage Gear SG4 Ultra Light Game 6'6"/1.98m 2-8g (1854.18.06) | 5 189 грн. |
Спінінг Savage Gear SG4 Ultra Light Game 6'6/1.98m 2-8g (1013-1854.18.06) | 4 050 грн. |
Спінінг Savage Gear SG4 Ultra Light Game 6'6"/1.98m 2-8g | 4 050 грн. |
Вудилище Savage Gear SG4 Ultra Light Game 6'6"/1.98m 2-8g (1854.18.06) | 5 037 грн. |
Вудилище Savage Gear SG4 Ultra Light Game 6'6/1.98m 2-8g (1854.18.06) | 5 936 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →