Вудилище Savage Gear SG4 Medium Game 251-35 (72202)
Відео 10Фото 7 |
Savage Gear SG4 Medium Game 251-35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Savage Gear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Savage Gear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Savage Gear SG4 Medium Game 251-35
Усі ціни 7 →Спининговое удилище Savage Gear SG4 Medium Game 8'3"/2.51m 12-35g | 4 740 грн. |
Спиннинг Savage Gear SG4 Medium Game 8’3"/2.51m 12-35g (72202) | 4 740 грн. |
Удилище Savage Gear SG4 Medium Game 8'3"/2.51m 12-35g (1854.17.27) 1854.17 | 4 730 грн. |
Вудилище Savage Gear SG4 Medium Game 8'3"/2.51m 12-35g (1854.17.27) 1854.1 | 4 740 грн. |
Savage Gear Вудилище Savage Gear SG4 Medium Game 8'3"/2.51m 12-35g (1854.1 | 4 740 грн. |
Спінінг Savage Gear SG4 Medium Game 8'3/2.51m 12-35g (1013-1854.17.27) | 4 740 грн. |
Спінінг Savage Gear SG4 Medium Game 8'3"/2.51m 12-35g | 4 740 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →