Вудилище Savage Gear SG4 Medium Game 198-35 (72198)
Відео 10Фото 7 |
Savage Gear SG4 Medium Game 198-35 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Savage Gear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Savage Gear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Savage Gear SG4 Medium Game 198-35
Усі ціни 13 →Спининговое удилище Savage Gear SG4 Medium Game 6'6"/1.98m 12-35g | 4 180 грн. |
Спиннинг Savage Gear SG4 Medium Game 6’6"/1.98m 12-35g (72198) | 4 180 грн. |
Вудилище Savage Gear SG4 Medium Game 6'6"/1.98m 12-35g (1854.18.14) | 4 180 грн. |
Вудилище Savage Gear SG4 Medium Game 6'6"/1.98m 12-35g (1854.18.14) 1854.1 | 3 471 грн. |
Вудилище Savage Gear SG4 Medium Game 6'6"/1.98m 12-35g (1854.18.14) 1854.1 | 4 180 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →