Самокат Scale Sports SS-22 Aero
Відео 1Фото 6 |
Scale Sports SS-22 Aero |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scale Sports 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scale Sports.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scale Sports SS-22 Aero
Усі ціни 10 →Двухколесный самокат Scale Sports SS-22 Aero | 1 876 грн. |
Самокат с подсветкой Scale Sports SS-22 AERO Черный SS-22-B | 1 999 грн. |
Двоколісний самокат Scale Sports SS-22 AERO з підсвічуванням. Black | 2 376 грн. |
Самокат Снегоход 2 в 1 Scale Sports SS-22 Aero Black (1346612170) | 2 508 грн. |
Самокат дитячий складний з підсвіткой колес та деки Scale Sports SS-22 AER | 2 150 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →