Самокат Scale Sports SS-91
Фото 4 |
Scale Sports SS-91 |
|
Висота керма регулюється у 3 положеннях: 82, 89, 97 см.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scale Sports 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scale Sports.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scale Sports SS-91
Усі ціни 6 →Двоколісний складний самокат Scale Sports SS-91, ручне гальмо. Dark blue ( | 2 808 грн. |
Двоколісний складний самокат Scale Sports SS-91, ручне гальмо. Pink and vi | 2 808 грн. |
Двоколісний складний самокат Scale Sports SS-91, ручне гальмо. Black and r | 2 808 грн. |
Двоколісний складаний самокат Scale Sports SS-91, ручне гальмо. Pink and v | 4 095 грн. |
Двоколісний складаний самокат Scale Sports SS-91, ручне гальмо. Dark blue | 4 095 грн. |
Двоколісний складаний самокат Scale Sports SS-91, ручне гальмо. Black and | 4 095 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →