Самокат Scale Sports SS-15
Відео 2Фото 6 |
Scale Sports SS-15 |
|
Яскравий, ефектний та легкий двоколісний самокат від американської компанії Scale Sports зі зручною складною конструкцією та амортизацією. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2022 року. Підійде для катання дітей віком від 7 років, підлітків та навіть дорослих. Дека, рама та рульова колонка самокату виготовлені з легкого та міцного сплаву алюмінію, тому загальна вага моделі не перевищує 4 кг.
Висока міцність та жорсткість конструкції дозволяє самокату Scale Sports SS-15 без проблем витримувати дорослих райдерів вагою до 100 кг. Висота положення керма може фіксуватися на трьох рівнях: мінімальний – 91 см для дітей, максимальний 105 см для дорослих. Це особливість, а також комфортний грипси та спеціальне нековзне покриття деки забезпечує відмінну ергономіку для райдерів будь-якого віку.
Ця модель буде чудовим подарунком для дитини молодшого/середнього/старшого шкільного віку. Для контролю швидкості та безпечної зупинки є безвідмовне ножне гальмо (роль гальмівної колодки виконує крило). Великі поліуретанові колеса діаметром 200 мм забезпечують відмінне зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям та бездоганну керованість. Довговічні опорні підшипники прослужать довго. Крім цього, самокат оснащений висувною підніжкою для паркування та трирежимним LED-ліхтариком. Крім цього, до комплекту входить тримач для пляшечки. Складна конструкція дозволяє мінімізувати площу, що займається самокатом, що важливо для зберігання в квартирі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scale Sports 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scale Sports.
Купити Scale Sports SS-15
Усі ціни 24 →Двухколёсный самокат Scale Sports SS-15 Red | 2 108 грн. |
Самокат SCALE SPORTS (SS-15) Тиффани + LED-фонарик SS-15 | 1 999 грн. |
Самокат Scale Sports SS-15 червоний двоколісний складаний колеса 200 мм | 2 343 грн. |
Двухколесный самокат Scale Sports SS-15 200 мм Tiffany | 2 108 грн. |
Самокат SCALE SPORTS (SS-15) Красный + LED-фонарик SS-15 | 1 999 грн. |