Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800523
Schneider Asfora EPH5800523 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800523
Усі ціни 16 →Рамка 5-місна Schneider Asfora Кремовий EPH5800523 | 147 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800523 | 147 грн. |
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Asfora кремова EPH5800523 | 145 грн. |
Рамка пятимесная горизонтальная Schneider Asfora, Кремовый EPH5800523 | 172 грн. |
Рамка п'ятірна горизонтальна SCHNEIDER Asfora слонова кістка EPH5800523 | 122 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →