Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800521
Schneider Asfora EPH5800521 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800521
Усі ціни 27 →Рамка 5-местная Schneider Asfora Белый EPH5800521 | 134 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800521 | 127 грн. |
Рамка Schneider Asfora 5-местная горизонтальная Белая (EPH5800521) | 135 грн. |
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Asfora біла EPH5800521 | 132 грн. |
Schneider Electric Пятипостовая рамка Schneider Asfora Біла (EPH5800521) 9 | 219 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →