Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800221
Schneider Asfora EPH5800221 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800221
Усі ціни 28 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800221 | 61 грн. |
Рамка Schneider Asfora 2-местная горизонтальная Белая (EPH5800221) | 62 грн. |
Рамка двомісна горизонтальна Schneider Asfora біла EPH5800221 | 61 грн. |
Рамка двуместая горизонтальная Schneider Asfora, Белый EPH5800221 | 128 грн. |
Schneider Electric EPH5800221 | 58 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →