Спальний мішок Sea To Summit Traveller TR1 Reg
Фото 5 |
Sea To Summit Traveller TR1 Reg легкийпух |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Traveller TR1 Reg
Спальник Sea To Summit Traveller TR1 Regular 2019 (1033-STS ATR1-R) | 8 541 грн. |
Спальник пуховий Sea To Summit Traveller TR1 Regular L Зелений | 8 541 грн. |
Спальник Sea To Summit Traveller Tr I Regular | 8 541 грн. |
Розміщення блискавки:
- У моделей з літерою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з літерою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →