Спальний мішок Sea To Summit Quest QuI Long (STSAQU-1-WL)
Sea To Summit Quest QuI Long |
|
Розрахований на зріст до 183 см.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Quest QuI Long
Усі ціни 8 →Спальный мешок Sea to Summit Quest QuI Women's Long (3/-3°C) 183 см, grape | 6 642 грн. |
Спальний мішок Sea To Summit Quest QuI Long STS AQU1-WL | 6 318 грн. |
Спальний мішок Sea to Summit Quest QuI Women's Long 2019 Right Zip Grape/B | 6 642 грн. |
Спальник Sea To Summit Quest QuI Women's Long 2019 Right Zip (1033-STS AQU | 6 642 грн. |
Спальный мешок женский Sea to Summit Quest Qu I (-3°C) Right Zip Long (STS | 6 642 грн. |
ще 3 пропозиції
Габарити внутрішнього простору:
- Внутрішнє коло в області грудей: 155 см
- Внутрішня окружність в області стегон: 136 см
- Внутрішнє коло в області ніг: 103 см
- У моделей з буквою R в назві, блискавка розміщена на правій стороні
- У моделей з буквою L в назві, блискавка розміщена на лівій стороні
РекомендуємоПорівняти в таблиці →