Ліхтарик Videx VLF-A105RH
Відео 3Фото 2 |
Videx VLF-A105RH |
|
Портативний ліхтарик торгової марки Videx може використовуватися як налобна, так і ручна модель. Для фіксації на лобі в комплекті поставки є спеціальна еластична пов'язка. А для інших сценаріїв застосування запропоновано кліпсу для носіння на одязі або рюкзаку, є вбудований магніт для кріплення на металевих поверхнях. Ще одна фішка ліхтарика Videx VLF-A105RH - поворотна головка, яка при необхідності перетворює його на Г-подібний прилад.
Джерелом світла є якісний діод Luminus SST-40 з високою яскравістю світіння (до 1200 люменів). Користувачам запропоновано 5 основних режимів (з різною потужністю світлового потоку) та два додаткові — стробоскоп та SOS. Максимальна дальність освітлення досягає 150 метрів, а автономність – 80 годин (на мінімальній яскравості). Вбудований акумулятор доповнений індикацією заряду і для підживлення підключається до USB-порту (у комплект поставки включений зарядний кабель Type-C). Металевий корпус моделі не надто важкий (трохи більше 80 грам), але забезпечує хорошу стійкість до механічних пошкоджень (витримує падіння з метрової висоти) та не боїться навіть струменя води (відповідає стандарту IP66).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Купити Videx VLF-A105RH
Усі ціни 6 →Videx VLF-A105RH | 1 188 грн. |
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX A105RH (VLF-A105RH) | 1 188 грн. |
Ліхтар Videx VLF-A105RH | 1 510 грн. |
Фонарик VIDEX VLF-A105RH | 1 079 грн. |
Портативний світлодіодний ліхтарикик Videx VLF-A105RH | 1 486 грн. |
Ліхтарик Videx VLF-A105RH | 1 523 грн. |