Спальний мішок Sea To Summit Glow GwI Reg (STS AGW1-R)
Відео 1Фото 12 |
Sea To Summit Glow GwI Reg 183x120 см, t 10 °C198x140 см, t 10 °C |
|
Прикріплюється до туристичного килимка за допомогою ременя і кнопок. Об'єм в стислому вигляді 3.4 л.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea To Summit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea To Summit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea To Summit Glow GwI Reg
Усі ціни 11 →Спальный мешок-квилт Sea to Summit Glow Gw1 Quilt (10/4°C) 183 см, dark sa | 6 150 грн. |
Спальний мішок-квілт Sea to Summit Glow Gw1 Quilt, Regular 183 см,Dark Sap | 6 150 грн. |
Спальный мешок-квилт Sea to Summit Glow Gw1 Quilt, Regular (10/4°C), 183 с | 6 150 грн. |
Glow Gw1 Quilt спальник-квілт (Dark Sapphire/Grey, Regular) STS AGW1-R | 6 150 грн. |
Спальний мішок квілт Sea To Summit Glow Gw1 Quilt (Dark Sapphire/Grey, Reg | 5 850 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sea To Summit Glow GwI Reg
Ціни на Sea To Summit Glow GwI Reg |
---|---|---|---|---|
Sea To Summit Glow GwI Reg | від 5 850 грн. | 11 пропозицій | ||
Sea To Summit Glow GwI Long | від 6 240 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →