SSD Seagate FireCuda 510 ZP1000GM30011 1 ТБ
Seagate ZP1000GM30011 500 ГБ1 ТБ |
|
Продуктивний внутрішній SSD-накопичувач з підтримкою швидкодіючого системного інтерфейсу PCI-Е Gen3 x4 і протоколу NVMe 1.3. Є середньою моделлю з лінійки продуктів Seagate FireCuda 510, що включає в себе пристрої ємністю від 500 Гб до 2 Тб, які призначені для використання у складі продуктивних відеокарт систем і робочих станцій базового або середнього рівня. Відрізняється значною продуктивністю введення/виводу, високою швидкістю читання/запису (3450/3050 Мбайт/с) і низькою латентністю.
SSD-накопичувач Seagate FireCuda 510 ZP1000GM30011 виконаний у вигляді стандартного M. 2-модуля форм-фактора 2280 з одностороннім монтажем компонентів на друковану плату, що дозволяє використовувати такий накопичувач в тонких ультрабуках. Апаратною основою пристрою є топовий восьмиканальний контролер Phison PS5012-E12, здатний одночасно працювати з 8 потоками даних і оснащений DRAM-буфером об'ємом 1 Гб. Він підтримує швидкісний SLC-кешування динамічний буфер об'ємом до 14 Гб. Для зберігання даних використовується якісна 64-шарова флеш-пам'ять 3D TLC BiCS3 NAND виробництва Toshiba. Варто звернути увагу і на значний гарантований ресурс запису 1300 Тб (до 710 Гб щоденної перезапису в рамках 5-річної гарантії).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate FireCuda 510 ZP1000GM30011 1 ТБ
Seagate FireCuda 510 1 Tb (ZP1000GM30011) | 6 022 грн. |
Seagate FireCuda 510 1 Tb (ZP1000GM30011) | 5 854 грн. |
Seagate FireCuda 510 ZP1000GM30011 | 19 926 грн. |
Модификації Seagate FireCuda 510 ZP1000GM30011
Ціни на Seagate FireCuda 510 ZP1000GM30011 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda 510 ZP500GM3A001 500 ГБ | від 6 970 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate FireCuda 510 ZP1000GM30011 1 ТБ | від 5 854 грн. | 3 пропозиції |