SSD Seagate FireCuda 540 ZP2000GM3A004 2 ТБ
Відео 8Фото 3 |
Seagate ZP2000GM3A004 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate FireCuda 540 ZP2000GM3A004 2 ТБ
Усі ціни 6 →Seagate Firecuda 540 2TB M.2 (ZP2000GM3A004) | 16 892 грн. |
Seagate Firecuda 540 2TB M.2 (ZP2000GM3A004) | 16 480 грн. |
Seagate Firecuda 540 2TB M.2 (ZP2000GM3A004) | 16 892 грн. |
SSD накопитель Seagate Firecuda 540 2 TB (ZP2000GM3A004) | 14 845 грн. |
Seagate Firecuda 540 2TB M.2 (ZP2000GM3A004) | 17 304 грн. |
SSD накопичувач Seagate Firecuda 540 2 TB (ZP2000GM3A004) | 14 839 грн. |
Відеоогляди
Модификації Seagate FireCuda 540 ZP2000GM3A004
Ціни на Seagate FireCuda 540 ZP2000GM3A004 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda 540 ZP1000GM3A004 1 ТБ | від 9 697 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate FireCuda 540 ZP2000GM3A004 2 ТБ | від 14 839 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →