SSD Seagate Nytro 3350 Scaled Endurance XS15360SE70045 15.36 ТБ
Seagate XS15360SE70045 1.92 ТБ15.36 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Nytro 3350 Scaled Endurance XS15360SE70045 15.36 ТБ
Seagate Nytro 3350 - Ssd Scaled Endurance 15.36 Tb Sas 12Gb/S (XS15360SE70 | 184 360 грн. |
Seagate Nytro 3350 - Ssd Scaled Endurance 15.36 Tb Sas 12Gb/S (XS15360SE70 | 188 969 грн. |
Seagate Nytro 3350 - Ssd Scaled Endurance 15.36 Tb Sas 12Gb/S (XS15360SE70 | 193 578 грн. |
Модификації Seagate Nytro 3350 Scaled Endurance XS15360SE70045
Ціни на Seagate Nytro 3350 Scaled Endurance XS15360SE70045 |
---|---|---|---|---|
Seagate Nytro 3350 Scaled Endurance XS1920SE70045 1.92 ТБ | від 42 312 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Nytro 3350 Scaled Endurance XS15360SE70045 15.36 ТБ | від 184 360 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо