SSD Seagate Barracuda PCIe ZP1000CV3A002 1 ТБ
Фото 3 |
Seagate ZP1000CV3A002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Barracuda PCIe ZP1000CV3A002 1 ТБ
Усі ціни 22 →SSD диск Seagate BarraCuda 1TB M.2 2280 PCIe Gen3 ×4 NVMe (ZP1000CV3A002) | 2 659 грн. |
Seagate BarraCuda PCIe 1 Tb (ZP1000CV3A002) | 2 577 грн. |
Seagate BarraCuda PCIe 1 Tb (ZP1000CV3A002) | 2 505 грн. |
SSD-накопичувач Seagate BarraCuda 1TB M.2 NVMe (ZP1000CV3A002) | 2 799 грн. |
Seagate® BarraCuda™ PCIe, 1TB SSD, M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe, Read/Write: 3,6 | 2 458 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Seagate Barracuda PCIe ZP1000CV3A002
Ціни на Seagate Barracuda PCIe ZP1000CV3A002 |
---|---|---|---|---|
Seagate Barracuda PCIe ZP500CV3A002 500 ГБ | від 1 598 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate Barracuda PCIe ZP1000CV3A002 1 ТБ | від 2 458 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate Barracuda PCIe ZP2000CV3A002 2 ТБ | від 4 480 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →