Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute ST2000DM006 2 ТБ 64/7200
Відео 9 | 2 745 грн. Купити! Жорсткий диск 3.5' 2Tb Seagate BarraCuda SATA3 64Mb 7200 rpm ST2000DM006Маркетплейс: Rozetka.ua S-техникаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM006 2 ТБ 64/7200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
12 5 4 12 |
Не рекомендую, постійно тріщити та шумити, краще взяти щось дорожче Нічого Шум, гарячий Tech: користуюся Seagate ST2000DM008 більше року |
Не раджу купувати барракуди. у мене майже такий самий тільки з однією пластиною (і ємність відповідно 2 гб). Гучний, гучний. Так ще й навесні почала швидкість падати. Перевірив на биті сектори – є, почав сипатись у середині. Смішно, що гвинт за весь час не заповнився і на половину об'єм Гудить, почав сипатися Вадим Сущенко: користуюся Seagate ST6000DM003 більше року |
Здрастуйте, сьогодні підключив диск до ПК, вирішив скачати пару ігор, і все було нормально, потім завантаження перервалося і було сказано що диск не розпізнається системою (переключився у формат RAW), відформатував диск і начебто все стало на свої місця. Підкажіть, чи це нормально для нового диска? Ціна, характеристики Дуже гучний, сильно тріщить користуюся Seagate ST2000DM008 менше місяця |
Показано 3 з 34 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
29 жовтня 2018, 21:29
Работает с переходником питания Molex - > SATA, нуждается в питании 3v? #
22 вересня 2018, 19:04
Стоит ли покупать для игрового пк? #
Хочу купить, т.к. мой старый хитачи на 500 гб стал сильно мал, да еще и куча бедов, что сказуется на системе. И да, нормально будет разделить его под систему на 200 гб? А то слышал что на обьемных дисках, проблемы будут если систему поставить
30 квітня 2023, 09:13
Этот ж/д подойдёт для гос.садика хранить видео и т.д #
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації Seagate BarraCuda Compute ST2000DM006
Ціни на Seagate BarraCuda Compute ST2000DM006 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 ТБ 64/7200 | від 1 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 ТБ 256/7200 | від 2 113 грн. | 53 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM006 2 ТБ 64/7200 | від 2 745 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 ТБ 256/7200 | від 2 299 грн. | 78 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 ТБ 256/5400 | від 3 650 грн. | 36 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 ТБ 256/5400 | від 3 610 грн. | 67 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 ТБ 256/5400 | від 6 150 грн. | 35 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 ТБ 256/5400 | від 6 008 грн. | 65 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →