Всесезонна шина Goodyear Vector 4Seasons Cargo 225/65 R16C 112R
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Vector 4Seasons Cargo 225/65 R16C 112R 225/65 R16 112 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Vector 4Seasons Cargo 225/65 R16C 112R
Усі ціни 32 →Goodyear Vector 4 Seasons Cargo 225/65 R16C 112/110R | 6 948 грн. |
Goodyear Vector 4 Seasons Cargo 225/65 R16C 112/110R | 7 260 грн. |
Goodyear Vector 4Seasons Cargo 225/65 R16C 112/110R | 8 132 грн. |
Всесезонные шины Goodyear Vector 4 Seasons Cargo 225/65 R16C 112/110R 1001 | 6 992 грн. |
Всесезонна шина GOODYEAR VECTOR 4 SEASONS CARGO 225/65R16C 112/110R | 6 592 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear Vector 4Seasons Cargo 225/65 R16C 112R
Ціни на Goodyear Vector 4Seasons Cargo 225/65 R16C 112R |
---|---|---|---|---|
Goodyear Vector 4Seasons Cargo 225/65 R16C 112R | від 6 592 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →