Всесезонна шина Semperit Van-AllSeason 235/65 R16C 115R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Semperit Van-AllSeason 235/65 R16C 115R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Semperit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Semperit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Semperit Van-AllSeason 235/65 R16C 115R
Semperit Van AllSeason 235/65 R16C 115/113R | 8 105 грн. |
Шини Semperit Van-AllSeason 235/65 R16 115R | 7 251 грн. |
Semperit Van-AllSeason 235/65 R16C 115R 4522490000 | 6 792 грн. |
Semperit Van-AllSeason 235/65 R16C 115R | 7 263 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →