Всесезонна шина Continental VancoFourSeason 2 235/65 R16C 115R
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VancoFourSeason 2 235/65 R16C 115R ТОП-3ТОП-5 |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VancoFourSeason 2 235/65 R16C 115R
Усі ціни 20 →Continental Vanco Four Season 2 235/65 R16C 115/113R PR8 | 6 760 грн. |
Continental VancoFourSeason 2 (235/65R16C 115R) | 6 690 грн. |
Continental Vanco Four Season 2 235/65 R16C 115/113R PR8 | 6 925 грн. |
Continental VancoFourSeason 2 235/65 R16C 115/113R 6743 | 7 050 грн. |
Continental Vanco Four Season 2 235/65 R16C 115/113R PR8 | 6 926 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →