Електрогрілка Beurer HK 54
Відео 2Фото 3 |
Beurer HK 54 |
|
Основне призначення грілки — обігрів шиї і плечей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer HK 54
Усі ціни 11 →Beurer HK 54 Grey | 3 439 грн. |
Электрогрелка Beurer HK 54 (Grey) | 3 439 грн. |
Електрогрілка Beurer HK 54 Grey | 3 439 грн. |
Электрическая грелка Beurer HK 54 Grey (56х52) | 3 439 грн. |
Beurer Електрогрілка Beurer HK 54 Grey | 3 439 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →