Навушники
Sennheiser Adapt 165 II
Відео 1Фото 7 |
Sennheiser Adapt 165 II 2021 рікAdapt 100 (офісні) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser Adapt 165 II
Sennheiser ADAPT 165 II (1000908) ADAPT165II(1000908) | 2 369 грн. |
Гарнітура Sennheiser ADAPT 165 II Black (1000908) 1000908 | 2 369 грн. |
Навушники Sennheiser Adapt 165 II Black (1000908) | 2 349 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →