Навушники
Sennheiser Adapt 230
Відео 3Фото 6 |
Sennheiser Adapt 230 2022 рікодин навушник |
|
Невелика вага, тривалий час роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser Adapt 230
Усі ціни 6 →Sennheiser / EPOS ADAPT 230 (1000881) | 8 519 грн. |
Безпровідні навушники Epos | Sennheiser Adapt 230 1000881 | 8 519 грн. |
Гарнитура Sennheiser EPOS ADAPT 230 | 6 609 грн. |
Гарнітура Sennheiser Epos ADAPT 230 Black (1000881) 1000881 | 8 509 грн. |
Epos Adapt 230 Adapt230 | 8 509 грн. |
Компьютерная гарнитура Sennheiser EPOS ADAPT 230 Black (1000881) | 7 100 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →