Навушники
Poly Blackwire C3225 USB-C (209751-201)
Відео 4Фото 8 |
Poly Blackwire C3225 USB-C |
|
Легка вага, пульт на дроті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Blackwire C3225 USB-C
Усі ціни 10 →Гарнітура Plantronics Blackwire С3225 USB-C (214017-01) | 3 849 грн. |
Plantronics BLACKWIRE C3225 C Гарнітура 209751-201 | 3 800 грн. |
Гарнітура Poly BlackWire C3225 USB-C HS Stereo +3.5mm Plug +USB-C/A Adapte | 3 323 грн. |
Гарнитура Poly BlackWire C3225 USB-C HS Stereo + штекер 3,5 мм + адаптер U | 2 934 грн. |
Специализированная гарнитура Plantronics Blackwire C3225-C (209751-201) | 3 402 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →