Навушники
Sennheiser Adapt 130 II USB-C (1000917)
Фото 4 |
Sennheiser Adapt 130 II USB-C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser Adapt 130 II USB-C
Гарнітура Sennheiser/ EPOS ADAPT 130 USB-C II (1000917) | 2 839 грн. |
Навушники Epos|Sennheiser Adapt 130 USB-C II 1000917 | 2 839 грн. |
Гарнитура Sennheiser EPOS ADAPT 130 USB-C II | 2 202 грн. |
Гарнітура Sennheiser Epos ADAPT 130 USB-C II Black (1000917) 1000917 | 2 839 грн. |
Epos ADAPT 130 USB-C II ADAPT130USB-CII | 2 839 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →