Навушники
Sennheiser Adapt 460T
Відео 4Фото 9 |
Sennheiser Adapt 460T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sennheiser Adapt 460T
Усі ціни 8 →Sennheiser / EPOS ADAPT 460T (1000205) | 12 339 грн. |
Безпровідні навушники Sennheiser Adapt 460T 1000205 | 12 339 грн. |
Гарнітура Sennheiser Epos Adapt 460T Black (1000205) 1000205 | 10 279 грн. |
Sennheiser Adapt 460T | 9 717 грн. |
Навушники з мікрофоном Sennheiser EPOS ADAPT 460T (1000205) | 9 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →