Навушники
Poly Blackwire C3225 USB-A (209747-201)
Відео 8Фото 6 |
Poly Blackwire C3225 USB-A 2022 рікBlackwire |
|
Підтримка Microsoft Teams та спеціальна кнопка на пульті для цієї програми. Легка вага.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Blackwire C3225 USB-A
Усі ціни 7 →Plantronics BLACKWIRE C3225 A Гарнітура 209747-201 | 3 800 грн. |
Гарнитура Poly BlackWire C3225 USB-A HS Stereo 80S11AA | 2 894 грн. |
Наушники с микрофоном Poly Blackwire C3225 USB-A (209747-22) | 3 295 грн. |
Спеціалізована гарнітура Plantronics Blackwire C3225 (209747-201) 209747-2 | 2 575 грн. |
Спеціалізована гарнітура Plantronics Blackwire C3225 (209747-201) | 2 565 грн. |
Специализированная гарнитура Plantronics Blackwire C3225 (209747-201) 2097 | 2 562 грн. |
Специализированная гарнитура Plantronics Blackwire C3225 (209747-201) 2097 | 2 556 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →