Кондиціонер Midea Blanc MA-09N8DO 26 м²
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Купити Midea Blanc MA-09N8DO 26 м²
Усі ціни 25 →Кондиционер Midea Blanc DС MA-09N8DO-I/MA-09N8DO-O | 19 425 грн. |
Внутрішній блок Midea Blanc MA-09N8DO-I 202405041822 | 7 585 грн. |
Кондиціонер Midea Blanc DС MA-09N8DO-I/MA-09N8D0-O | 15 250 грн. |
Кондиціонер MIDEA MA-09N8DOI-I/MA-09N8DO-O | 19 425 грн. |
Midea Blanc DC MA-09N8DOI-I/MA-09N8DO-O | 19 980 грн. |
У дочки алергія на пеніцилін, цвіль іншими словами. Тому, при виборі кондиціонера, дуже хвилював момент із вогкістю, іноді в магазин заходиш і прямо запах цієї вогкості відчуваєш, через дешевий кондер… Цей же кондиціонер з функцією самодіагностики та самоочищення - найкраще, що можна придумати, повністю сам про себе дбає. Завдяки спеціальному теплообміннику конденсат вчасно осушується всередині та пліснява не утворюється! Також є режим осушення повітря (теж сам за потреби включається:)). З прямими своїми обов'язками справляється відмінно, швидко охолоджує, не шумить, приємний плавний дизайн. З мінусів, мабуть, лише ціна. Дорого! Але за якість повітря можна і доплатити. З прямими своїми обов'язками справляється відмінно, швидко охолоджує, не шумить, приємний плавний дизайн. З мінусів, мабуть, лише ціна. Саша Фомин: користуюся Midea Blanc MA-12N8DO кілька місяців |
У нас невеликий магазин, 30 квадратів, став питанням придбання кондиціонеру, знайомий порадивши саме цей. Дійсно вигідна купівля, економічний, нам важливий елемент економії. Є режим контролю води в поміщенні, режим Eco - тримає температуру 24 градуси і автоматично обирає швидкість вентилятора, цей наш улюблений. Є функція самоочищення, турбо режим - за мінімальну годину швидко охолодити приміщення. Можна використовувати і за низьких температур, на обігрів. контроль вологи, еко наразі все добре Марія Павленко: користуюся Midea Blanc MA-12N8DO менше місяця |
Китайська компанія Midea налагодила виробництво збалансованих побутових кондиціонерів за розумні гроші. Один з таких на «квадратуру» до 26 м2 — MA-09N8DO з серії Blanc.
Інверторне управління
Модель оснащена надійним і довговічним інверторним приводом DC Inverter класу енергоефективності А++. До того ж по її внутрішнім «жилах» тече озонобезпечний фреон марки R32. Дана речовина не руйнує озоновий шар і не здійснює значного впливу на глобальне потепління. При монтажі спліт-системи допускається перепад висот між блоками до 10 м з урахуванням загальної довжини траси не більше 25 м.
Точне підтримання температури
Кондиціонер створює і підтримує приємну прохолоду влітку, забезпечує необхідну температуру в заміському будинку без центрального опалення взимку (до -15 °C), осушує повітря і здійснює вентилювання приміщень. Паралельно спліт-система виконує його очищення, очищуючи повітряні потоки від частинок пилу та усуваючи неприємні запахи силами вугільного фільтра. Точне підтримання заданих параметрів мікроклімату в обслуговуваній кімнаті — прерогатива температурного датчика I Feel в пульті.
Віддалене управління по Wi-Fi
Бічні грані корпусу у моделі виконані у формі морських хвиль. Мінімалістичний дизайн кімнатного модуля припаде впору багатьом сучасним інтер'єрам. Ще один важливий плюсик в карму Midea Blanc MA-09N8DO — можливість опціонального довстановлення модуля Wi-Fi, разом з чим відкривається доступ до управління параметрами мікроклімату через мобільний додаток для смартфона.
Модификації Midea Blanc MA-09N8DO
Ціни на Midea Blanc MA-09N8DO |
---|---|---|---|---|
Midea Blanc MA-09N8DO 26 м² | від 7 585 грн. | 25 пропозицій | ||
Midea Blanc MA-12N8DO 35 м² | від 8 510 грн. | 40 пропозицій | ||
Midea Blanc MA-18N8DO 53 м² | від 10 175 грн. | 20 пропозицій | ||
Midea Blanc MA-24N8DO 70 м² | від 30 753 грн. | 15 пропозицій |