Електрочайник Severin WK 3647 1100 Вт 0.5 л нержавіюча сталь
Фото 5 |
Severin WK 3647 2022 рікдорожній |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin WK 3647 1100 Вт 0.5 л нержавіюча сталь
Електрочайник дорожній Severin WK 3647 | 1 362 грн. |
Severin WK 3647 WK3647 | 1 679 грн. |
Электрочайник Severin WK 3647 | 1 677 грн. |
Электрочайник дорожный SEverin WK 3647 | 1 358 грн. |
Електрочайник дорожній SEverin WK 3647 | 1 352 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →