Корпус Sharkoon Elite Shark CA300T білий
Відео 12Фото 8 |
Sharkoon Elite Shark CA300T білий
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Full Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":7 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Sharkoon Elite Shark CA300T білий
Корпус Sharkoon Elite Shark CA300T White (4044951030415) | 9 453 грн. |
Sharkoon Elite Shark CA300T Biała (4044951030415) | 9 225 грн. |
Sharkoon Elite Shark CA300T Biała (4044951030415) | 9 450 грн. |
Корпус Sharkoon Elite Shark CA300T White (4044951030415) | 9 447 грн. |
Відеоогляди
Модификації Sharkoon Elite Shark CA300T
Ціни на Sharkoon Elite Shark CA300T |
---|---|---|---|---|
Sharkoon Elite Shark CA300T білий | від 9 225 грн. | 4 пропозиції | ||
Sharkoon Elite Shark CA300T чорний | від 9 307 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →