Холодильник Sharp SJ-FF560EVI нержавіюча сталь
Фото 12 |
Sharp SJ-FF560EVI нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Вбудований вакууматор у двері.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp SJ-FF560EVI нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Холодильник Sharp SJ-FF560EVI | 58 500 грн. |
Sharp SJ-FF560EVI-EU | 58 680 грн. |
Sharp SJ-FF560EVI-EU | 60 147 грн. |
Sharp SJ-FF560EVI-EU | 61 614 грн. |
Sharp SJ-FF560EVI | 84 583 грн. |
Sharp SJ-FF560EVI | 86 646 грн. |
Модификації Sharp SJ-FF560EVI
Ціни на Sharp SJ-FF560EVI |
---|---|---|---|---|
Sharp SJ-FF560EVI нержавіюча сталь | від 58 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Sharp SJ-FF560EVA чорний | від 57 500 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →