Холодильник Sharp SJ-FF560EVA чорний
Фото 7 |
Sharp SJ-FF560EVA чорний нержавіюча сталь чорний |
|
Вбудований вакууматор у двері.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp SJ-FF560EVA чорний
Холодильник з морозильною камерою Sharp SJ-FF560EVA | 57 500 грн. |
Холодильник Sharp SJ-FF560EVA-EU з вакууматором | 71 299 грн. |
Sharp SJ-FF560EVA-EU | 64 000 грн. |
Sharp SJ-FF560EVA-EU | 65 600 грн. |
Sharp SJ-FF560EVA-EU | 67 200 грн. |
Модификації Sharp SJ-FF560EVA
Ціни на Sharp SJ-FF560EVA |
---|---|---|---|---|
Sharp SJ-FF560EVI нержавіюча сталь | від 58 500 грн. | 6 пропозицій | ||
Sharp SJ-FF560EVA чорний | від 57 500 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →