Мікрохвильова піч Sharp YC MS01E S сріблястий
Фото 4 |
Sharp YC MS01E S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp YC MS01E S сріблястий
Усі ціни 16 →Sharp Sharp YC-MS01E-S | 2 900 грн. |
Мікрохвильова піч Sharp YC-MS01E-S | 3 019 грн. |
Мікрохвильова піч Sharp YC-MS01E-S | 2 992 грн. |
SHARP YC-MS01E-S | 3 640 грн. |
Микроволновка Sharp YC-MS01E-S | 4 052 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Sharp YC MS01E S
Ціни на Sharp YC MS01E S |
---|---|---|---|---|
Sharp YC MS01E W білий | від 2 699 грн. | 9 пропозицій | ||
Sharp YC MS01E C слонова кістка | від 2 904 грн. | 6 пропозицій | ||
Sharp YC MS01E S сріблястий | від 2 900 грн. | 16 пропозицій | ||
Sharp YC MS01E B чорний | від 2 900 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →