Мікрохвильова піч Sharp YC PG254AE S чорний
Фото 3 |
Sharp YC PG254AE S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp YC PG254AE S чорний
Усі ціни 14 →Sharp Sharp YC-PG254AE-S | 4 999 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Sharp YC-PG254AE-S | 4 776 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Sharp yc-pg254ae-s | 4 869 грн. |
Мікрохвильова піч Sharp YC-PG254AE-S | 4 780 грн. |
Микроволновка с грилем Sharp YC-PG254AE-S | 4 579 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →