Мікрохвильова піч Sharp YC QS254AE B чорний
Фото 4 |
Sharp YC QS254AE B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sharp YC QS254AE B чорний
Sharp YC-QS254AE-B | 6 300 грн. |
Микроволновка Sharp YC-QS254AE-B | 5 872 грн. |
Мікрохвильова піч Sharp YC-QS254AE-B | 6 150 грн. |
Мікрохвильовка Sharp YC-QS254AE-B | 5 866 грн. |
Мікрохвильовка Sharp YC-QS254AE-B | 5 876 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →