Моторне мастило Shell Helix Ultra Professional AR-L 5W-30 20 л
Товар застарів 1 367 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA C4; Допуски Renault: RN 0720; |
Shell Helix Ultra Professional AR-L 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Shell Helix Ultra Professional AR-L 5W-30
Ціни на Shell Helix Ultra Professional AR-L 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra Professional AR-L 5W-30 1 л | від 328 грн. | 1 пропозиція | ||
Shell Helix Ultra Professional AR-L 5W-30 4 л | від 1 689 грн. | 1 пропозиція | ||
Shell Helix Ultra Professional AR-L 5W-30 5 л | від 1 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Shell Helix Ultra Professional AR-L 5W-30 209 л | від 64 110 грн. | 1 пропозиція |