Котушка Shimano Aero C5000
Shimano Aero C5000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shimano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shimano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shimano Aero C5000
Усі ціни 14 →Катушка Shimano Aero Reel C5000 4+1BB (AEROC5000) | 5 670 грн. |
Котушка Shimano Aero Reel C5000 4+1BB 4.71 (AEROC5000) | 5 670 грн. |
Катушка Shimano Aero Reel C5000 4+1BB 4.71 (AEROC5000) AEROC5000 | 5 670 грн. |
Котушка Shimano Aero Reel C5000 4+1BB 4.71 (AEROC5000) AEROC5000 | 5 670 грн. |
Shimano Котушка Shimano Aero Reel C5000 4+1BB 4.71 (AEROC5000) AEROC5000 | 5 670 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →